Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 

Aktualności

Zapraszamy na Weekend z Jednotą Braterską z Czech

11-12 październik 2014.

Do 21 września w Zamku Górków można obejrzeć wystawę z cyklu XII SALON HUBERTOWSKI. Tegoroczna ekspozycja przedstawia min. prywatną kolekcję łuków, strzał i grotów Michała Sanczenki, współczesne łuki Bows & Arrows Sp. z o.o., oraz obrazy o tematyce myśliwskiej "Otomasa" Olgierda Tomaszewskiego.

RAJD ROWEROWY - 27 września

Powiat Szamotulski w partnerstwie z: Gminą Kaźmierz, Muzeum - Zamek Górków w Szamotułach, Zespołem Szkół nr 2 w Szamotułach zaprasza na Powiatowy Rajd Rodzinny pod hasłem: „Poznajemy dziedzictwo przyrodniczo – kulturowe Powiatu Szamotulskiego”

z metą na terenie Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach  w dniu 27 września 2014 roku organizowany w ramach operacji pn. „Wydanie publikacji promującej dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe Powiatu Szamotulskiego połączone z organizacją rajdu” współfinansowanego ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oś 4 LEADER, działanie 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, tzw. „Małe projekty”.
Rajd przeprowadzi - na zlecenie Powiatu Szamotulskiego - Biuro Turystyki Szkolnej „Kraj-Tur”, Szczepankowo.

Przed nami ostatni już seans KINA LETNIEGO.

05.09.2014, godz. 21.00
Czarny kot, biały kot
Matko Destanov jest drobnym rzezimieszkiem żyjącym nad Dunajem wraz z 17 letnim, leniwym synem Zarije. Gdy kolejny interes kończy się fiaskiem, Matko wpada na pomysł, aby zwrócić się o pomoc do znanego gangstera Dadana. Jest jednak jeden haczyk, Dadan ma siostrę, którą usilnie chce wydać za mąż i jego wybór pada właśnie na Zarija.
reżyseria: Emir Kusturica
gatunek: komedia romantyczna, muzyczny
produkcja: Austria, Francja, Grecja, Niemcy USA, Fed. Rep. Jugosławii
premiera: 1999
czas: 120 min[CMS] by cdweb.pl
home
site map