Aktualności

Przed nami przedostatni seans KINA LETNIEGO, który odbędzie się w spichlerzu, tak więc nie obawiajcie się wieczornych chłodów i przybywajcie.

29.08.2014, godz. 21.00

Sugar Man

Historia muzyka Sixto Rodrigueza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi. Po drugiej płycie piosenkarz zapadł się pod ziemię.

reżyseria: Malik Bendjelloul, gatunek: biograficzny, dokumentalny, muzyczny, produkcja: Szwecja, Wielka Brytania, premiera: 2013, czas: 85 min

Muzeum Zamek Górków oraz Stowarzyszenie City Inside Art zapraszają na koncert Rec.poznań


5 września 2014 (piątek) o godzinie 19.45, wstęp wolny 

Wydawnictwo muzyczne Rec.Poznań to owoc pracy kilku twórców muzyki współczesnej z Poznania. Ideą projektu jest oswojenie słuchacza nowoczesnej elektroniki z muzyką klasyczną, jak i amatorów klasyki z brzmieniami: IDM, eperimental, techno czy breakbeat.


1228-wrzesien-2014wielkopolska
W ramach IV Międzynarodowego Festiwalu „Muzyczne Przestrzenie” 12 września 2014, o godzinie 19.00
w Muzeum-Zamek Górków w Szamotułach odbędzie się koncert inaugurujący IV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyczne Przestrzenie”
. Zgodnie z charakterem Festiwalu w programie znajdą się utwory przeznaczone na obsadę kameralną. Podczas koncertu artyści przybliżą publiczności postać Józefa Nowakowskiego. Kompozytor i pianista urodzony w 1800 roku był zaprzyjaźniony   z Fryderykiem Chopinem i podobnie jak on – ukończył konserwatorium w Warszawie pod okiem samego Józefa Elsnera.

Zapraszamy na kolejny, szósty już seans

KINA LETNIEGO W MUZEUM.

22 sierpnia (piątek), godz. 21.00

Whisky dla Aniołów

Robbie to chłopak z kryminalną przeszłością. Dzięki swojemu opiekunowi odkrywa w sobie talent do rozpoznawania smaków whisky. Postanawia to wykorzystać, by odmienić swoje życie.
reżyseria: Ken Loach
gatunek: dramat, komedia
produkcja: Belgia, Francja, Wielka Brytania, Włochy
premiera: 2012
czas:  101 min

koncert-roberta-yorka
Robert York z Kalifornii już po raz kolejny będzie gościł w Muzeum - Zamek Górków w Szamotułach. Publiczność szamotulska miała okazje poznać artystę i zdążyła polubić jego grę na fortepianie. Tym razem, 13 sierpnia we wtorek, będzie grał kombinację utworów muzycznych Chopina i Jazzu. Robert York zaprezentuje też utwory Gershwina, a także amerykańską muzykę filmową. Koniec koncertu przeznaczony będzie na spełnienie muzycznych życzeń publiczności.
Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00, wstęp wolny.  
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych .
   

          
 


 

    .   
 

 

 

Muzeum - Zamek Górków oferuje wynajem 2-osobowego POKOJU HOTELOWEGO oraz na potrzeby organizacji różnego rodzaju konferencji, szkoleń, wykładów, spotkań firmowych i imprez okolicznościowych TRZY PRZEPIĘKNE SALE.

 
 
Camerata Zamku Górków 

 
 
 


   

 

 

 

 

 

  

[CMS] by cdweb.pl
home
site map